Top

Хочете відвідати місця де народжувались польські королі, де провів дитинство Богдан Хмельницький та зрештою помилуватись пишнотою «Галицького Версалю», тоді запрошуємо Вас у цю одноденну мандрівку.

/ per person

Якщо Вас цікавить історія та архітектура і одночасно хочеться відпочити від міського шуму на природі, а часу, щоби їхати в Карпати немає, то ця поїздка саме для Вас !!!

/ per person

Насправді Карпати не так далеко від Львова !!! Всього за один день можна побувати в Національному природньому парку «Сколівські Бескиди» та помилуватись красою гір зі скель легендарної Тустані !!!

/ per person

Паломницький тур до православних святинь Західної України. Почаївська Лавра Успіня Пресвятої Богородиці належить до найвідоміших та найвідвідуваніших монастирів та місць паломництва в Україні. Пишний бароковий ансамбль приваблює відвідувачів також своєю архітектурою.

/ per person

Проїдьтесь з вітерцем карпатською вузькоколійкою, отримайте благословення від Богородиці – «Цариці Карпат» на Ясній горі та спробуйте знайти скарби легендарного опришка Олекси Довбуша. Чим не пригода для цікавого і насиченого дня !!!

/ per person

Найзахідніша область України – Закарпатська знаходиться насправді не так далеко від Львова. Скористайтесь можливістю проїхатись Карпатами і відвідати за перевалом три найвідоміші палацово-замкові комплекси «Прикарпатської Русі».

/ per person

Це поїздка для любителів природи до найбільшого легендарного карпатського озера Синевир та до одного із найкрасивіших водоспадів Шипота. І всю дорогу Вас супроводжуватимуть неймовірні пейзажі Карпат !!!

/ per person

Вас чекають маловідомі пам’ятки оборонної архітектури Галичини та героїчні сторінки літописного Звенигородського князівства і це все в мальовничих Гологорах.

/ per person

Як не дивно, але один із найбільших промислових осередків Галичини . місто Дрогобич знаходиться одразу біля найвідомішого українського курорту – Трускавця. Ви взнаєте також багато про долі відомих людей, які повязані з цими місцями: Юрій Дрогобич-Котермак, Іван Франко, Бруно Шульц, Маурицій Готтліб, Казімєж Вежинський та багато інших.

/ per person