Top

Старе місто у Львові виникло в кінці 16 –на початку 17 століття і збудоване руками майстрів із різноманітних країн Європи. Але саме італійці принесли сюди дух епохи Ренесансу.

/ per person

Майже 150 років Львів був частиною Австрійської імперії. В цей період Львів знову після княжих часів отримав статус столиці королівства – королівства Галичини і Володимирії, так офіційно називалась найбільша провінція Габсбургів.

/ per person

Прогулянка найстарішими і напевно найспокійнішими кварталами центральної частини Львова – Підзамче. Саме звідси почало розростатись Місто, яке було засноване Данилом Галицьким і подароване сину Леву.

/ per person

Як Ви думаєте скільки часу у Львові вже вариться свіже пиво? Насправді згідно із даними дослідників вже майже 600 років. І найстаріша діюча пивоварня також працює у Львові з 1715 року. Заснували її монахи єзуїти. Саме від пивовара монаха ми почнемо нашу хмільну екскурсію.

/ per person

Львів і кава – ці поняття вже більше сотні років нерозлучні. Насправді початок кавової іторії Львова – це «Віденська кав’ярня», але кава у самому Відні зявилась теж завдяки галичанину !!!! Як це сталось і що з того вийшло можна дізнатись під час нашої екскурсії !!!

/ per person

Кожне старе місто має багато таємниць і секретів. Легендарні історії із захопленням розказують про таємні ходи, підземні скарби та привидів. І Львів у цьому плані не виняток.

/ per person

Багато в чому Єврейська община Львова була унікальною. У Львові до кінця 18 століття жили дві окремі громади: в центрі міста і на Краківському передмісті. Ми з Вами відвідаємо обидві.

/ per person

Львів це не лише пішохідна частина в центрі міста. Багато цікавих місць знаходяться на віддалі. Саме їх Ви відвідаєте під час автобусної екскурсії Львовом.

/ per person

Львів багато хто вважає «Колискою Незалежності України», «натхненником Українських революцій», «найбільш українським містом України» ітд. Чому саме так ? Ми спробуємо разом із Вами у цьому розібратись.

/ per person