Top
Lemberg Tour Lviv / Замки золотої підкови

Замки золотої підкови

per person

Хочете відвідати місця де народжувались польські королі, де провів дитинство Богдан Хмельницький та зрештою помилуватись пишнотою «Галицького Версалю», тоді запрошуємо Вас у цю одноденну мандрівку.

Замки Золотої підкови розташовані недалеко від Львова в Олеську, Підгірцях, Золочеві. Всі вони є відділеннями Львівської картинної галереї. В найстарішому серед збережених замків Галичини – Олеському представлена експозиція мистецтва Львівщини 15-18 століть.

Підгорецький замок вважається одним із найкрасивіших в Україні, саме сюди у відомому радянському фільмі Д’Артаньян привозив підвіски для французької королеви. Тут можна прогулятись старим парком із терасами і насолодитись чудовими краєвидами, однак сам замок вже 15 років знаходиться на реставрації.

У Великому королівському палаці Золочівського замку можна помилуватись інтерєрами того часу, кли тут була одна з резиденцій польського короля Яна ІІІ Собеського, а на подвірї Вас чекає Китайський палац – один із трьох до согодні збережених у Європі.

І на останок попробуйте розгадати таємничі символи ХІV- ХV століть на масивних каменях біля воріт. Можливо це насправді таємниця скарбів легендарних Тамплієрів ?!?!