Top
Lemberg Tour Lviv / Королівська Жовква та Василіанський монастир в Крехові

Королівська Жовква та Василіанський монастир в Крехові

per person

Якщо Вас цікавить історія та архітектура і одночасно хочеться відпочити від міського шуму на природі, а часу, щоби їхати в Карпати немає, то ця поїздка саме для Вас !!!

Містечко Жовква збудоване для польського коронного гетьмана Станіслава Жолкевського в основному руками італійських архітекторів згідно принципів «ідеального» міста епохи Ренесансу. Тут Ви знайдете залишки оборонних споруд із замком, величні собори, одну із найстаріших в Європі синагог, а також памятку світової спадщини ЮНЕСКО – дерев’яний храм Пресвятої Трійці.

Греко-католицький монастир в Крехові розташований в чудовому буковому лісі, що належить до Яворівського національного парку. Тут можна як ніде добре відпочити від метушні сучасного міського життя. На території чудово відреставрованого оборонного монастиря із вежами знаходяться стара. кам’яна церква св. Миколая та наново відбудованою дерев’яна. церква Преображення Господнього. За хорошої погоди можна прогулятись лісом до чудотворного джерела та до скель, де колись поселились перші монахи-відлюдники.