logo
вул. Винниченка, 26/1 79008 Львів, Україна
тел./факс: +38 032 276-54-42, 254-61-59
E-mail: lemberg-tour@ukr.net
Array
+38 097 42 32 292 / +38 (032) 254-61-59
Top
Lemberg Tour Lviv / Карпатський трамвай, скелі Довбуша та Гошівський монастир на Ясній горі

Карпатський трамвай, скелі Довбуша та Гошівський монастир на Ясній горі

per person

Проїдьтесь з вітерцем карпатською вузькоколійкою, отримайте благословення від Богородиці – «Цариці Карпат» на Ясній горі та спробуйте знайти скарби легендарного опришка Олекси Довбуша. Чим не пригода для цікавого і насиченого дня !!!

Спочатку за початок хорошого дня Ви зможете помолитись на Ясній горі в Гошеві, де знаходиться легендарний монастир із чудотворною іконою Гошівської Божої Матері, яка є копією Ченстоховської Богородиці. Називають її «Царицею Карпат», вигляд із монастиря на околицю дійсно царський !!!

Карпатський трамвай – це вузькоколійна залізниця, яка  була збудована в кінці ХІХ століття бароном Леопольдом Поппером для траспортування лісу. Маршрут поїздки проходить вздовж річки Мізунки із зупинками біля джерел, підвісних мостів, водоспадів та із частуваннями в місцевих жителів.

Мальовнича гірська природа вразить Вас і в іншому таємничому куточку Бескидів – Скелях Довбуша. Ці могутні та чудернацькі скелі згідно із місцевими легендами були одним із сховків легендарних опришків та їх ватажка – Олекси Довбуша.