Top
Lemberg Tour Lviv / Замки Закарпаття

Замки Закарпаття

per person

Найзахідніша область України – Закарпатська знаходиться насправді не так далеко від Львова. Скористайтесь можливістю проїхатись Карпатами і відвідати за перевалом три найвідоміші палацово-замкові комплекси «Прикарпатської Русі».

Першим чекає нас за Верицьким перевалом ще у Карпатах колишній мисливський палац графів Шенборнів. Це романтичний замок-палац з дуже цікавою символікою: 365 вікон, як днів у році, 52 комини – тижні, 12 входів – місяці. Точний час можна досі перевірити за стрим сонячним годинником на одній зі стін палацу. Розташовується ж він у парку-дендрарію ХІХ століття із екзотичними деревами, озерцями та джерелом молодості та краси.

Один із наймогутніших замків середньовічної Європи – «Паланок» знаходиться вже посеред рівнини на неприступній горі вулканічній горі практично в центрі сучасного міста Мукачево. З бастіонів замку можна помилуватись краєвидами та познайомитись із героїчними та романтичними легендами фортеці на річці Латориця.

Останнім Ви відвідайте найбільше місто і адміністративний центр регіону Ужгород та його замок «Унгвар». Це замок, який вже більше тисячі років охороняє місто на річці Уж. Тут зараз знаходяться багато експозицій місцевого краєзнавчого та історичного музеїв. В подвір’ї ж Вас зустріне Геракл та міфічний птах Турул. Охочі зможуть також скуштувати відомі Закарпатські вина.