Top
Lemberg Tour Lviv / По сіль, нафту та нафтусю шляхами галицьких геніїв !!!

По сіль, нафту та нафтусю шляхами галицьких геніїв !!!

per person

Як не дивно, але один із найбільших промислових осередків Галичини . місто Дрогобич знаходиться одразу біля найвідомішого українського курорту – Трускавця. Ви взнаєте також багато про долі відомих людей, які повязані з цими місцями: Юрій Дрогобич-Котермак, Іван Франко, Бруно Шульц, Маурицій Готтліб, Казімєж Вежинський та багато інших.

Місто Дрогобич було в Середньовіччі справжньою «Соляною столицею Галичини», потім стало центром нафтової промисловості.

Місто багате на пам’ятки: площа ринок з ратушею, собор святої Трійці, костел св. Варфоломія, одна з найбільших синагог Східної Європи, дерев’яні храми, один із яких –  Святого Юра від недавно охороняється ЮНЕСКО, як світова спадщина. Тут же знаходиться досі Соляна Жупа (11 ст.) – найстарше діюче підприємство України. І, звичайно, вулиці та площі, які пов’язні з «українськм Каменярем» Іваном Франком та «Галицьким Кафкою» Бруно Шульцем ііншими відомими галичанами.

Після обіду – прогулянка м.Трускавцем – найвідомішим бальнеологічним курортом України. Тут крім сучасних та радянських великих відпочинкових комплексів збереглися в центрі міста колоритні дерев’яні вілли початку 20 століття із цікавими назвами: Гражина, Світезянка, Гопляна. Саріуш, Софія ітд. Великий курортний парк запросить Вас до легендарних мінеральних джерел, де в центральному бюветі Ви зможете скуштувати не лише Нафтусю, але й інші місцеві води.