Top
Lemberg Tour Lviv / Підземелля Львова

Підземелля Львова

per person

Кожне старе місто має багато таємниць і секретів. Легендарні історії із захопленням розказують про таємні ходи, підземні скарби та привидів. І Львів у цьому плані не виняток.

У старому місті підземелля є майже під кожним будинком. Використовуються вони дуже по різному і не всі звичайно є зараз доступними.

Під час нашої екскурсії Ви познайомитесь із монастирськими підземеллями отців Домініканців та Єзуїтів. Тут Ви побачите як келії монахів, так і місця їх захоронень з містичним саркофагом архієпископа Вижицького, а також почуєте містичні монастирські історії. В підземеллях монастиря Єзуїтів Ви зможете також ознайомитись із макетами давнього Львова, та краще зрозуміти, як виглядало місто в той час. Коли будувались ці підземелля.

В підземеллі аптеки-музею Ви взнаєте не лише про приготування ліків у давні часи. Але й відвідаєте лабораторію алхіміка, та винарню, де містяни колись насолоджувались «лікувальним вином».

А якщо Вам цікаво подивитись на підземну львівську річку, то можна спуститись на її «Лівий берег» під оперним театром. Та побачити як тече наша Полтва.

Завершити прогулянку можна у одному з підземель із запахом кави і насолодитись філіжанкою запашного напою.