Top
Lemberg Tour Lviv / Український Львів

Український Львів

per person

Львів багато хто вважає «Колискою Незалежності України», «натхненником Українських революцій», «найбільш українським містом України» ітд. Чому саме так ? Ми спробуємо разом із Вами у цьому розібратись.

Відомі українські вчені, літератори, мислителі, політики та борці за волю України жили і творили у місті Лева, надихались його історією та атмосферою. Михайло Грушевський, Іван Франко, Леся Українка, Степан Бандера, Володимир Івасюк, В’ячеслав Чорновіл та десятки і сотні інших імен, які мають бути відомими кожному українцю. Всі вони прагнули бачити щасливою і квітучою свою Україну !!!

Ми пройдемось слідами українського Львова, побачимо місця славної історії, де народжувалась Західно- Українська Народна Республіка, проголошувався в 1941 році Акт про відновлення Української держави, та нарешті Львівська Ратуша, де в квітні 1990 одним з перших в Україні замайорів Український прапор.

Закінчити цю екскурсію ми б рекомендували Вам відвіданням надзвичайно цікавого музею визвольної боротьби України, експозиція Якого детально розкаже про етапи становлення Української державності у 20 столітті.