Top
Lemberg Tour Lviv / Автобусна екскурсія

Автобусна екскурсія

per person

Львів це не лише пішохідна частина в центрі міста. Багато цікавих місць знаходяться на віддалі. Саме їх Ви відвідаєте під час автобусної екскурсії Львовом.

Ви познайомитесь із історією міста та зможете відвідати три найяскравіші пам’ятки за межами центру.

Це Високий Замок, найвища точка міста Лева, місце із якого починається історія міста і з якого Ви зможете насолодитись чудовою панорамою, та накреслити собі наступні маршрути екскурсій.

Знамените Личаківське кладовище, притягує магнітом не лише, щоби поклонитись колишнім жителям Львова, а й взнати багато цікавого та повчального про відомих особистостей. Цей музей скульптури та історії під відкритим небом є одним з найстаріших та найгарніших цвинтарів Європи.

На жаль і зараз тут з’являються свіжі могили: на полях для почесних поховань Ви зможете поклонитись Героям Небесної Сотні, та хлопцям, котрі геройськи загинули на Сході України.

Собор Святого Юра теж височить на пагорбі – Святоюрській горі над центром міста. Це один з найкращих зразків архітектури Бароко в Україні, а дякуючи багатьом реліквіям (копія Туринської Плащаниці, чудотворна ікона Теребовлянської Богородиці, ікони з мощами багатьох Святих) ще й місце паломництва прочан із різних куточків світу.