Top
Lemberg Tour Lviv / Знайомство з Галичиною

Знайомство з Галичиною

per person

Якщо у Вас вільні вихідні і Ви хочете провести Їх у Львові і швидко та цікаво познайомитись не лише із містом, але й з околицями, то ця програма для Вас !!! За три дні Ви зможете відчути історію міста від княжої доби і до сьогодні і це все приправлене скарбами львівських музеїв, легендами, смаком львівського пива та ароматом львівської кави із свіжим гарячим шоколадом !!! А в один із днів Ви зможете відпочити від міського життя відвідавши легендарні замки «Золотої підкови Львівщини». Ви взнаєте звідки походять улюблені польські королі та де провів дитинство Богдан Хмельницький, на власні очі побачите «Галицький Версаль» та зможете загадати бажання біля каменю тамплієрів. Тож вперед до Львова !!!

1
День 1
Приїзд до Львова вранці. Зустріч на вокзалі. Посадка в автобус. Перше знайомство з містом: історія та географія. Релігійні конфесії Львова. Неоготична церква св.Єлизавети та Ольги. Перлина українського барокко - собор св.Юра. Львів-адміністративний та фінансовий центр монархії Габсбургів. Княжий Львів - столиця Руського королівства. Онуфріївський монастир - місце поховання першодрукаря Івана Федорова. Княжі церкви св. Миколая та св. Івана Хрестителя. Огляд панорами міста з гори Високий замок (найвища точка Львова). Переїзд автобусом до центру міста. Вільний час на купівлю сувенірів / Обід. Пішохідна екскурсія. Львівський Оперний театр, пр.Свободи, пам’ятник Т.Шевченку, собор св. ап.Петра і Павла ордену єзуїтів, Латинський кафедральний собор, площа Ринок, Вірменський собор, Аптека-музей, Домініканський собор, архітектурний ансамбль собору Успіння Божої Матері, оборонні споруди древнього Львова, колишній єврейський квартал, собор св.Андрія та монастир ордену Бернардинів, пам’ятник Данилу Галицькому, Марійська площа та пл. А. Міцкевича. Розміщення у готелі. Вечеря.
2
День 2
Заміська екскурсія “Золота підкова Львівщини”. Історія Галичини та її оборонних споруд. Давньоруське місто Пліснесько. Олеський, Підгорецький та Золочівський замки, Василіанський монастир. Вечеря. Ночівля в готелі.
3
День 3
Ранкова програма, доїзд на громадському транспорті (за бажанням замовлення автобуса). Екскурсія по Личаківському цвинтарю. Могили І. Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, С. Людкевича, інших видатних діячів релігії, науки та культури. Військові меморіали воїнів УГА, відомі поховання польських солдат “Цвинтар орлят” та радянських солдат на Марсовому полі. Відвідання музею народної архітектури та побуту у Шевченківському гаї, де на чудовому ландшафті відтворено дерев’яну архітектуру західних регіонів України. Вільний час / Обід. Відвідання музеїв Львова на вибір (музей зброї Арсенал, Історичнний музей, Музей релігії, Етнографічний музей, Галерея мистецтв, Національний музей). Завершення програми. Виїзд зі Львова.

TOUR LOCATION

WRITE A REVIEW

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money