Top
Lemberg Tour Lviv / У серце давньоруської держави

У серце давньоруської держави

per person

Київська Русь з 8 по 13 століття була однією із наймогутніших держав на Європейському континенті і простягалась від Балтійського до Чорного моря. Центром цієї країни була сьогоднішня столиця незалежної України – місто Київ. Тут незважаючи на руйнування під час різних воєн збереглося ще багато пам’яток давньоруської держави (Собор святої Софії, Золоті Ворота, залишки Десятинної церкви, Києво-Печерська Лавра та багато іншого). Але не лише в «стольному граді» Ви зможете відчути дух сивої давнини: Переяслав-Хмельницький, Чернігів, Любеч, Новгород Сіверський кожен з них розкаже щось цікавого про життя предків сучасних українців.

1
День1
Знайомство зі столицею України. Автобусно-пішохідна екскурсія по місту з відвіданням Подолу, Андріївського узвозу, решток княжого міста біля шедевру барокової архітектури - Андріївської церкви, Михайлівського Золотоверхого монастиря, Володимирської гірки та однієї з найстаріших церков України - храму святої Софії.
2
День2
Сьогодні Ви відвідаєте всесвітньовідомий сакральний комплекс Києво-Печерської Лаври. Крім цього в одному з корпусів монастиря знаходиться музей історичних коштовностей України, де Ви зможете побачити багато коштовних знахідок археологів з різних місць України та різних часів. Після обіду вільний час.
3
День 3
Вас запрошує місто-музей Переяслав-Хмельницький. Одне з найстарших міст України пропонує своїм гостям багато цікавого. Після знайомства з містом Ви відвідаєте музей народної архітектури і побуту, де можна побачити розвиток будівельних технологій від найдавніших часів (пізнього неоліту, Трипільської та Черняхівської культур) на території України. За бажанням також відвідання музею “Київська Русь” (музей історії архітектури). Повернення до Києва.
4
День 4
Мандрівка шляхами Київської Русі продовжується на північ. Чернігів - одне з найбільших міст Київської Русі, зберіг до наших днів багато пам’яток княжої доби. Під час знайомства з містом Ви відвідаєте: Спаський собор - один з найдавніших храмів Київської Русі, що зберігся, закладений раніше, ніж Софія Київська; Борисоглібський собор, зведений у середині ХІІ ст. на залишках кам`яної споруди ХІ ст.;Іллінську церкву, зведена у ХІІ ст. на схилах Болдиних гір біля південного входу до Антонієвих печер як хрестильня і разом з печерами започаткувала Іллінський монастир; П`ятницька церква. Споруджена в кінці ХІІ - на початку ХІІІ ст. у Чернігівському посаді біля торгу на честь покровительки торгівлі Параскеви П`ятниці.
5
День 5
Поїздка в Любеч. Місто знаходився на важливому водному торговельному шляху “із варягів у греки”. У 1097 р. в княжому замку Любеча (нині Замкова гора) відбулися збори князів з усієї Русі, що мали за мету припинення міжусобних воєн. Крім того, саме в Любечі народився і почав свою сподвижницьку діяльність Антоній Печерський, який заснував печерні монастирі в Любечі, Києві та Чернігові. Ще в юності він вирив на околиці міста печеру, яку багaто років використовували монахи. На щастя, печера добре збереглася до нашого часу. Ми також оглянемо храм початку 19 ст., залишки садиби родини Полуботків.
6
День 6
Поїздка на Сіверщину. Батьківщину “Слова о полку Ігоревім” - літературного шедевра часів Київської Русі. Уперше Новгород-Сіверський згадується ще у “Повчанні Володимира Мономаха” (1078-1079 рр.). У кінці ХІ ст. згідно з рішенням з`їзду князів у Любечі (1097 р.) Новгород-Сіверський став столицею Сіверського князівства. У місті Ви відвідаєте Історико-культурний музей-заповідник “Слова о полку Ігоревім” з його цікавими пам`ятниками. Головний Спасо-Преображенський собор побудований за проектом петербурзького архітектора Дж. Кваренгі в кінці ХVІІІ ст. Збереглись в Новгород-Сіверському і інші цікаві пам’ятки архітектури. Дерев’яна Миколаївська церква 1760 р. і мурована Успенська церква 1671 р., торгові ряди і склади кінця ХVІІІ ст., чоловіча та жіноча гімназії та багато іншого. Увечері повернення в Чернігів.
7
День 7
Повернення до столиці. Дорогою з Чернігова ви зможете відвідати також містечко Козелець. Після обіду вільний час в Києві. Від’їзд.

TOUR LOCATION

WRITE A REVIEW

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money