Top
Lemberg Tour Lviv / Єврейська спадщина Галичини

Єврейська спадщина Галичини

per person

В 19 столітті Східна Галичина була на першому місті в Європі за середньою кількістю єврейського населення в регіоні. На жаль ця ситуація кардинально змінилась після другої світової війни. Проте і досі Львів та околиці можуть багато запропонувати гостям, які цікавляться єврейською історією та культурою. Львів іще з часів Середньовіччя був важливим освітнім центром єврейської общини, тому з містом пов’язано багато відомих імен (Мартін Бубер, Шолом Алейхем, Рафал Лемкін, Герш Лаутерпахт, Людвіг фон Мізес та багато інших). Крім Львова Ви відвідаєте рідні містечка Йозефа Рота та Бруно Шульца всесвітньовідомих галицьких письменників єврейського походження та відчуєте атмосферу справжнього штетла.

1
День 1
Прибуття до Львова. Розміщення в готелі. Автобусна екскурсія містом із відвіданням не тільки відомих історичних місць Львова але й території старого єврейського кварталу на Краківському передмісті, будівлі кол. єврейської лічниці, синагоги прогресистів, будинок єврейської громади, будинок, де деякий час проживав відомий єврейський письменник Шолом Алейхем, а також єдина діюча зараз синагога. Ви зможете відвідати також єврейські поховання на Янівському кладовищі і монумент присвячений жертвам Львівського гетто часів другої світової війни. Вечеря.
2
День 2
Сніданок. Пішохідна екскурсія центром міста Левів. Проходячи старими вуличками кругом площі Ринок ви познайомитесь із цікавою та багатокультурною історією середньовічного Львова. Звичайно Ви завітаєте і на територію колишнього єврейського кварталу в центрі міста. Ви оглянете будинки, які залишилися після багатьох погромів, а також рештки колись найвідомішої та найзагадковішої синагоги “Золота Роза”. Обід. Після обіду Ви можете відвідати Львівський музей історії релігії, де теж придставлена частина життя єврейської громади. Ввечері відвідання Оперного театру
3
День 3
Сніданок. Поїздка в колись другий за значенням центр єврейського життя в Галичині-місто Броди. Там Ви відвідаєте старе єврейське кладовище, Велику міську синагогу, а також місця пов’язані з Йозефом Ротом. Обід в ресторані “Гридниця” в Олеському замку. Після оглядин замку повернення до Львова.
4
День 4
Сніданок. Поїздка в Дрогобич, місто із теж колись великою єврейською громадою. Ви побачите будівлі колишніх синагог, зокрема однієї з найбільших в регіоні, прогуляєтесь територією міської дільниці Лан, де колись жили євреї, а також місцями пов’язаними з Бруно Шульцом, якого називають “Галицьким Кафкою”. За бажанням ви зможете зустрітися із представником зараз невеличкої єврейської общини міста та відвідати також єврейське кладовище на околицях Старого Самбора. Повернення до Львова.

TOUR LOCATION

WRITE A REVIEW

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money