Top
Lemberg Tour Lviv / Галичина та Буковина запрошують

Галичина та Буковина запрошують

per person

Що Галичину, що Буковину Ви зараз не знайдете на картах України, це дві сусідні історичні області, які попри важку історію зберегли багато скарбів для мандрівників. Обидві столиці регіонів колись були також столицями провінцій у імперії Габсбургів та бережуть пам’ятки світової спадщини ЮНЕСКО: Старе місто у Львові та колишня резиденція митрополитів Буковини та Далмації у Чернівцях. Крім цих міст ви зможете познайомитись із іншими історичними містечками: Рогатин, Галич, Івано-Франківськ, Снятин та зможете познайомитись із звичаями та мистецтвом гуцулів у Яремчі та Коломиї.

1
День 1
Прибуття у Львів. Розміщення в готелі Автобусна екскурсія містом з оглядом панорами Львова з Високого Замку, греко-католицького собору святого Юра, будівлі колишнього галицького Сейму, палацу Вчених, кол. Бернардинського монастиря, Личаківського кладовища та багато іншого. Відвідання Оперного театру з екскурсією при можливості перегляд вистави.
2
День 2
Пішохідна екскурсія містом. Огляд найцікавіших пам’яток середньовічного Львова. Площа Ринок з Ратушею, Латинський та Вірменський собори, Успенська церква, кол. Домініканський та Єзуїтський монастирі, Порохова вежа, аптека-музей та багато іншого. Обід. Після обіду відвідання або Шевченківського гаю - музею народної архітектури та побуту, або Національного музею з найбільшою у світі колекцією українських ікон. Відвідання Вернісажу і покупка сувенірів на згадку про місто Лева. Вечеря в одному з Львівських ресторанів із національною кухнею.
3
День 3
Поїздка через Івано-Франківськ в Українські Карпати. У Франківську прогулянка центром міста та дальший переїзд в Яремче - один з найвідоміших гірських курортів. Відвідання гуцульського базару в Яремча та обід в ресторані “Гуцульщина”. Після обіду переїзд в Чернівці. Поселення в готель.
4
День 4
Екскурсія по місту з відвіданням університету - колишньої резиденції буковинських митрополитів, церкви св. Миколая, міського театру та інших цікавих пам’яток міста.
5
День 5
Від’їзд до Львова. Дорогою відвідання унікального музею писанки в Коломиї. Відліт додому.

TOUR LOCATION

WRITE A REVIEW

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money