Top
Lemberg Tour Lviv / Замки Західної України

Замки Західної України

per person

Історія України надзвичайно складна і неспокійна, від самого початку на цій території велася величезна кількість воєн та часто змінювались держави та їх кордони, насамперед це стосується Західної України. Відповідно кожен монарх, магнат, землевласник старався убезпечити себе від небезпеки та захистити свої володіння, тому дуже часто цей регіон називають країною замків і фортець. Впродовж віків звичайно збереглись не всі, а ті що збереглись знаходяться зараз у різному стані, але всі вони є свідками героїчних історій та легенд. Під час цієї поїздки Ви зможете відвідати як широковідомі оборонні комплекси (замок Паланок, фортеці в Кам’янці-Подільському та Хотині, замки Золотої Підкови Львівщини) так і маловідомі твердині в Невицькому, Збаражі, Чорткові та в інших містечках. Будьте готові до містичних історій та до зустрічей із замковими привидами !!!!

1
День 1
Початок подорожі це найзахідніша область України - Закарпаття. Спочатку знайомство зі столицею цього краю - Ужгородом та його твердинею Ужгородським замком. Прогулянка по центру міста. За бажанням відвідання музею народної архітектури. Недалеко від міста на ріці Уж лежить ще один овіяний легендами замок невіст в селі Невицьке.
2
День 2
Сьогодні на Вас чекає ще три закарпатські фортеці. Спочатку дорогою до Мукачева Ви оглянете рештки Середнянського замку, який пов’язують із міфічним середньовічним лицарським орденом Тамплієрів. Далі дорога приведе Вас до підніжжя 68-метрової гори посеред рівнини, на якій височить замок “Паланок”. Цей замок, який напевно найкраще зберігся в порівнянні з іншими, був відреставрований останніми роками і пропонує своїм відвідувачам історичний та художній музеї краю. Після огляду замку “Паланок” Ви залишаєте Закарпаття, але дорогою ще одна невелика зупинка біля затишного замку графів Шенборнів (18. ст.). Дорогою до Львова через Верецький перевал Ви зможете ще раз насолодитися Карпатською природою.
3
День 3
Знайомство зі Львовом Ви почнете теж із Замкової гори. Львівський Високий Замок відомий багатьом, але на жаль від самого замку залишився лише уламок стіни. Після панорами міста мандрівка в середньовічний Львів. Пішохідна екскурсія древніми вуличками Львова. Після обіду поїздка в Жовкву - затишне місто епохи ренесансу із залишками оборонних мурів, замком родини Жолкевських і Собєських та навіть оборонною синагогою. Після цього дорогою до Львова як відпочинок від довгого дня короткий візит в Крехівський монастир, будівлі і мури якого теж немало раз захищали свої жителів. Повернення до Львова.
4
День 4
Після сніданку Ви відправитесь на схід від міста, щоб дорогою до Тернополя відвідати найвідоміші замки області, які традиційно входять до туристичного маршруту “Золота підкова Львівщини” і є відділеннями Львівської картинної галереї. Одеський замок запропонує Вам крім замкових історій постійну мистецьку експозицію. В Підгір’ях на Вас чекає “Галицький Версаль”, чудовий палацово-замковий комплекс 17. століття. І в Золочеві на Вас теж чекає несподіванка - Китайський палацик з експозицією орієнтального мистецтва в дворі замку. Ночівля в Тернополі.
5
День 5
Сьогодні на Вас чекають замки Тернопільщини. Спочатку Ви відвідаєте напевно найкраще збережений замковий комплекс Тернопільщини у Збаражі з його музейними скарбами. Потім давнє княже місто Теребовля, де крім решток колись могутнього замку збереглися культові споруди, що теж охороняли мешканців міста своїми мурами: Миколаївська церква 16 ст. зі спеціальним бойовим ярусом бійниць, монастир кармелітів 1635-1639 рр та ін. Дорогою на Поділля візит у Чортків. Тут зберігся у непоганому стані замок 16-17 ст., крім нього Ви оглянете Ринок з павільйонами 19 ст., Домініканський костел, синагогу. Ночівля в Кам’янці-Подільському.
6
День 6
Зранку огляд міста на камені, його ринкової площі, вірменського кварталу, собору Петра і Павла, Домініканського монастиря і звичайно ж легендарного замку на річці Смотрич. Після обіду поїздка на береги Дністра до Хотинської фортеці, яка тепер приваблює не загарбників, а туристів і кінематографістів.
7
День 7
Повернення до столиці Галичини. Дорогою короткі відвідання містечок, які теж відомі своїми замками та архітектурою, які на жаль не всюди добре збережені. Бучач з його ратушею, яка вважається найгарнішою бароковою спорудою такого типу в Україні, творіння відомого тандему Бернарда Меретина та Іоанна Георга Пінзеля. Підгайці, де від давнього замку князів Чарторийських збереглися лише залишки фундаментів. Найстарішою будівлею в містечку є синагога 16 ст. Збереглися руїни колись величного костелу, вибудованого в 1634 р., а 1650-1653 рр. була споруджена Успенська церква з бійницями навколо фасаду, що свідчить про оборонний характер цього храму. Бережани з колишнью перлиною міста - Бережанським замком, збудованим родиною Сенявських в 16-18 ст. разом з костелом Святої Трійці 1554 р., який став родовою усипальницею. І на останок ще один підльвівський замок у Свіржі, який теж досить часто впадає в око режисерам.
8
День 8
Прощання зі Львовом

TOUR LOCATION