Top
Lemberg Tour Lviv / Велотури

Велотури

per person

ФЕРМА ЕЛІЗИ

Любите подорожі, природу, а також поласувати  смачненьким – тоді запрошуємо Вас у вело-мандрівку на унікальну Ферму Елізи. Тут Ви  продегустуєте екологічно чисті продукти та ще й побачите на власні очі процес їх виробництва. А також познайомитеся  з мешканцями ферми. Під час мандрівки на Вас чекає ціла низка цікавих об’єктів серед яких Родатицький костел, Палац Марсів у м. Судова Вишня, палац Страхоцького та багато іншого. Отож, незабутні враження, яскрава фото сесія та повний наплічник позитиву і смачних сувенірів Вам забезпечені. І все це буде приправлене цікавими розповідями та мальовничими краєвидами!

Маршрут: с. Родатичі – с. Дмитровичі – м. Судова Вишня – м. Мостиська.

Протяжність маршруту: 46 км.

Тривалість: 1 день

 

СКОЛІВСЬКІ БЕСКИДИ

Гори заворожують, лікують, закохують…  Гори нікого не залишають байдужими… Якщо Ви любите гори так, запрошуємо Вас поринути у казковий світ Сколівських Бескидів! Мандруючи  на залізних конях, Ви наповнитеся чистотою гірського повітря та поринете у кришталь джерел та  водоспадів, відчуєте смак  національної кухні. А також відвідаєте давню скельну фортецю «Тустань» та бальнеологічні курорти Східниці та Трускавця. Тож запрошуємо Вас у Карпати повні таємничості та пригод!

Маршрут: м. Сколе – с. Підгородці – с.Урич – смт. Східниця  – м. Борислав – м. Трускавець

Протяжність маршруту: 78 км.

Тривалість: 2 дні

 

ВЗДОВЖ р. СТРИЙ

Триденний велотур Українськими Карпатами, розроблений спеціально для  любителів подорожувати на природі, адже більшість маршруту проходить дорогами, які малозавантажені автомобільним транспортом.

1 день

З Турки, ми почнемо наш шлях уздовж русла Стрия. Нас чекають дороги, не сильно завантажені транспортом, а місцями, навіть не прохідні для автомобілів. Наш шлях, лежить вниз за течією, а отже, у нас будуть сили і час милуватися пам’ятками сіл Бойківського краю. Однією з головних цілей цього дня, є найвищий водоспад Львівської області, що сховався в гірській ущелині, неподалік від села Довге. Подивившись водоспад та руїни недобудованої електростанції, ми прибудемо на ночівлю.

 

2 день

Поснідавши, ми поїдемо в село Урич, де оглянемо скелі, на яких був розташований замок Тустань. Ми не збираємося обмежитися класичним відвідуванням тільки головної скелі, а також прогуляємося до «Гострого каменю». Після відвідин Урицьких скель, ми збираємося заїхати в село Сопіт, для того, щоб побачити Сопітські водоспади.

До вечора ми повернемося на базу провідників по горах.

Вечеря (При бажанні учасників, можна організувати пікнік біля вогнища)

 

3 день

Сніданок. Виселення з бази. Сьогодні, ми знову поїдемо вниз за течією Стрия. У селі Корчин, ми звернемо в ущелину і відвідаємо водоспад Гуркало. Далі, ми поїдемо в долину річки Кам’янка, для того, щоб помилуватися водоспадом Кам’янка, дуже популярним серед туристів. І відвідаємо ще парочку водоспадів, про які відомо не багатьом, і які не вказані на жодній туристичній карті. Завершимо ми наш велотур, в місті Сколе орієнтовно в 18:00 – 18:30