Top
Lemberg Tour Lviv / Українські Карпати

Українські Карпати

per person

Ви втомились від темпу сучасного життя та міського шуму ??? Напевно найкраща рекомендація – це відпочинок у горах, тому запрошуємо Вас познайомитись із Українськими Карпатами !!! Вам гарантовано чисте повітря, гарний настрій, красиві краєвиди та багато цікавої і різноманітної інформації !!! Починаючи з принад міста Львова Ви зможете спробувати намалювати самостійно писанку в Коломиї, скуштувати карпатський банош в Яремчі, спробувати пограти на трембіті у гуцульській столиці Верховині, зробити селфі на фоні найвищої вершини України – гори Говерли на Чорногорі, загадати бажання біля Центру Європи, відвідати бурих медведів біля озера Синевир та нарешті скуштувати закарпатських вин у легендарних замках Мукачева та Ужгорода. Карпати чудові в будь-яку пору року !!!

1
День 1
Прибуття до Львова. Розміщення в готелі. Оглядова екскурсія (Юра, Високий замок, Університети, Личаківське кладовище і т.д.). Вечеря в готелі.
2
День 2
9:00 Прогулянка по Старому місту з перервою на каву. 13:00 Обід в центрі міста. 14:30 Відвідання Шевченківського гаю, як наближення до карпатських ландшафтів. 17:15 Відвідання Львівської опери.
3
День 3
Від’їзд до Івано-Франківська - воріт Українських Карпат. Екскурсія по місту. Після обіду переїзд до Коломиї, де Ви ознайомитесь із мистецтвом Гуцулів. Музей Гуцульщина та Писанка.
4
День 4
Мандрівка Гуцульщиною продовжується. Відвідання Косова з його відомими майстрами кераміки та різьби по дереву. Далі дорога лежить вздовж найвищого хребта Українських Карпат - Чорногорки. У Верховині відвідання музею гуцульських музичних інструментів. Приїзд до Яремче.
5
День 5
Виїзд в Карпати. Відпочинковий комплекс Буковель. Тут можна піднятись на підйомнику та з вершини побачити Чорногору. Далі поїздка в Гуцульські Альпи - Рахівщину чере Яблунецький перевал до знаку географічного Центру Європи. Повернення в Яремче. Вечеря в ресторані “Гуцульщина”.
6
День 6
Мандрівка Карпатами продовжується по Бойківщині. Містечко Долина. Далі через перевал до “Карпатського ока” на озеро Синевир. Після обіду поїздка в район колишніх німецьких сіл. Пізній приїзд в Мукачеве. Поселення в готелі.
7
День 7
Знайомство із Закарпаттям ми почнемо з відвідання центру краю - Ужгорода, екскурсія по місту із замком та музеєм народної архітектури, відвідання Левицького замку. Повернення до Мукачева, знайомство з містом, огляд Мукачівського замку Паланок.
8
День 8
Дорогою назад в Галичину Ви побачите палац Шенборнів у Чина дієво. Ще одне містечко, яке варто відвідати дорогою - Дрогобич, колишня галицька Пенсільванія.
9
День 9
Зранку остання можливість прогулятися по місту. Від’їзд додому.

TOUR LOCATION

WRITE A REVIEW

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money