Top
Lemberg Tour Lviv / Перлини старого Львова

Перлини старого Львова

per person

Місто Львів стало № 1 серед туристичних принад України. З кожним роком все більше українців та гостей з-за кордону хочуть познайомитись зі столицею Галичини. За один день пізнати місто із такою багатогранною історією та культурою практично неможливо, багатьом бракує для цього і всього життя. Ми пропонуємо Вам зануритись у місто Лева на кілька днів, прогулятись найвідомішими кварталами міста, побачити його з висоти, відвідати найвідоміші Львівські музеї та звичайно знайти для себе найсмачнішу Львівську каву та пиво. З нетерпінням чекаємо Вас у Львові !!!

1
День 1
Приїзд до Львова вранці. Зустріч на вокзалі. Перше знайомство з містом: історія та географія. Релігійні конфесії Львова. Неоготична церква св.Єлизавети та Ольги. Перлина українського барокко - собор св.Юра. Львів-адміністративний та фінансовий центр монархії Габсбургів. Княжий Львів - столиця Руського королівства. Онуфріївський монастир - місце поховання першодрукаря Івана Федорова. Княжі церкви св. Миколая та св. Івана Хрестителя. Огляд панорами міста з гори Високий замок (найвища точка Львова). Переїзд автобусом до центру міста.
2
День 2
Сьогодні Ви відвідаєте перший та найвідоміший музей міста Лева, музей під відкритим небом -  середньовічний Львів, який з 1998 року знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Ви прогуляєтесь вузенькими вуличками, які створюють унікальну атмосферу визнаної світової пам’ятки. Львівський Собор св. ап.Петра і Павла ордену єзуїтів, Латинський кафедральний собор та каплиця Боїмів, площа Ринок, вірменський квартал, Аптека-музей, Домініканський собор, архітектурний ансамбль собору Успіня Божої Матері, оборонні споруди древнього Львова, колишній єврейський квартал, собор св.Андрія та монастир ордену Бернардинів, пам’ятник Данилу Галицькому, Марійська площа та площа А. Міцкевича. Це лише найвідоміші принади старого Львова. І звичайно дорогою Ви зможете вибрати найцікавішу кав’ярню, щоби перевести дух і насолодитись ароматною кавою й продовжити мандрівку.
3
День 3
Сьогодні Ви відвідаєте вже 2 справжні музеї під відкритим небом. Екскурсія по Личаківському цвинтарю. Могили І. Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, С. Людкевича, інших видатних діячів релігії, науки та культури. Військові меморіали воїнів УГА, відомі поховання польських солдат “Цвинтар орлят” та радянських солдат на Марсовому полі. Відвідання музею народної архітектури та побуту у Шевченківському гаї, де на чудовому ландшафті відтворено дерев’яну архітектуру західних регіонів України. Після обіду на Вас чекає легендарна Львівська пивоварня зі своїм осучасненим музеєм та звичайно із свіжим хмільним пивом. Продовжити дегустування пива можна в одному із Львівських пивних ресторанів зі своєю домашньою пивоварнею та смачною кухнею під час вечері.
4
День 4
Тепер Ви помандруєте вуличками та двориками у пошуках найкращої кави міста. Культура Львівських кав’ярень історії та байки колись відомих та зараз популярних кав’ярень. Історію кав’ярень у Львові ми почнемо з легендарної «Віденки», яка і до тепер є однією з кав’ярень для ділових зустрічей. Далі ми зайдемо в колишній пасаж Андреоллі, де за однією з версій була перша Львівська цукерня. Ринкова площа та вулички старого міста мають теж багато місць притягання для кавоманів: Вірменка, Дзиґа, Фреска, Ноїв ковчег, Світ кави, Колоніальні товари, Під синьою пляшкою, Золотий дукат та інші. Таке різноманіття дозволить вибрати і каву і легенду на свій смак.   Чудовим завершенням дня буде відвідання Львівської опери. Без неї важко уявити собі культурне життя Львова, та й загалом ця будівля є одним із основних символів міста.   Після екскурсії залами театру Ви зможете, залежно від розкладу, насолодитись однією із вистав.
5
День 5
Ще два скарби очікують вашої уваги. Це збірки європейського та українського мистецтва в Галереї мистецтв та у національному музеї ім. А.Шептицького. Після обіду в колоритному Львівському ресторані прощання з містом.