Top
Lemberg Tour Lviv / Музична легенда зі Львова

Музична легенда зі Львова

per person

Знайомство з містом розпочнеться із короткої оглядової екскурсії. І вже тут Вас очікує всесвітньовідоме музичне прізвище на стінах собору Святого Юрія – Моцарт. На жаль не сам Вольфганг Амадеус, але його син Франц Ксавер, також талановитий музикант та композитор, вибрав для себе Львів для проживання. Тут у стінах собору було під його керівництвом вперше в Україні виконано відоме «Реквієм» батька.
Розміщення в готелі.
Дальше знайомство із музичним життям Львова продовжиться не далеко від Вашого готелю в музеї всесвітньовідомої оперної співачки початку 20. століття Соломії Крушельницької. Ця легендарна жінка врятувала для нас „Мадам Баттерфляй“ та запрошувалась на виступи до найвідоміших європейських театрів. В музеї Вам відкриється цікава частина європейської музичної історії, яка пов’язана з іменами Пуччіні та Вагнера, Шаляпіна та Карузо й багатьох, багатьох інших. На завершення запрошуємо Вас на невеличкий камерний концерт у залі музею.

1
День 1
Знайомство з містом розпочнеться із короткої оглядової екскурсії. І вже тут Вас очікує всесвітньовідоме музичне прізвище на стінах собору Святого Юрія – Моцарт. На жаль не сам Вольфганг Амадеус, але його син Франц Ксавер, також талановитий музикант та композитор, вибрав для себе Львів для проживання. Тут у стінах собору було під його керівництвом вперше в Україні виконано відоме «Реквієм» батька. Розміщення в готелі. Дальше знайомство із музичним життям Львова продовжиться не далеко від Вашого готелю в музеї всесвітньовідомої оперної співачки початку 20. століття Соломії Крушельницької. Ця легендарна жінка врятувала для нас „Мадам Баттерфляй“ та запрошувалась на виступи до найвідоміших європейських театрів. В музеї Вам відкриється цікава частина європейської музичної історії, яка пов’язана з іменами Пуччіні та Вагнера, Шаляпіна та Карузо й багатьох, багатьох інших. На завершення запрошуємо Вас на невеличкий камерний концерт у залі музею.
2
День 2
Ми запрошуємо Вас у місто Лева, щоби відшукати в симфонії старих вуличок відомі мотиви та легендарні імена музичного світу. Ви відвідаєте місцеву філармонію та консерваторію, де Ви зможете як поспілкуватись із молодими музикантами, так і дізнатись про почесних гостей концертних залів. Тут Ви почуєте про Р.Штрауса, Г.Малера, А.Рубінштейна, Д.Ойстраха, Ю.Башмета, Д.Шостаковича, Б.Лятошинського, А.Хачатуряна, А.Шнітке, А.Пярта, П.Васкса, К.Пендерецького, В.Сільвечтрова, М.Скорика... Музику міста можна відчути не лише у традиційних, звиклих місцях, але й у двориках, церквах, кав’ярнях та ресторанах можна почути унікальні мелодії. У Старому місті можна насолодитись джазом чи блюзом у культовій „Дзизі“, класикою та фолком у „Фресці“ та ностальгічними мелодіями початку 20. століття у різноманітних ретрокав’ярнях. Склепіння колишнього Домініканського монастиря та інші католицькі церкви приваблюють гостей звуками старих органів. Музична прогулянка закінчиться відвіданням храму мистецтв – Львівської опери. Без неї важко було б уявити собі музичне життя міста. Тут на протязі існування театру гастролювали численні відомі актори, співаки та музиканти. Стіни опери зберігають досі ауру легенд Європейської сцени. Тут гостювали Баттістіні, Шарлота Вінс, Соломія Крушельницька, Олександр Мишуга, Руссітано, Ян Кєпура, Гемма Белінчіоні, Подесті та багато інших.
3
День 3
В ранковий час неділі рекомендуємо Вам насолодитись мелодіями Львівських соборів. Для всіх любителів музики буде цікаво послухати багатоголосся різних конфесій. Відїзд додому.

TOUR LOCATION

Sorry, the comment form is closed at this time.