Top
Lemberg Tour Lviv / Мандрівки

Мандрівки

per person

СХОДЖЕННЯ НА ПІКУЙ

Пікуй має висоту 1408 м. Саме ця вершина вважається найвищою серед гір Українських Бескид та Польських Бещад. Тому краєвиди, які відкриваються з цієї вершини Вас однозначно вразять. Та й сама вершина прикрашена мальовничими скелями та стрімкими урвищами.

Гора Пікуй знаходиться на Головному Вододільному хребту, з якого, на північ відкривається панорама лісистих Бескид, а на південь просторі полонини закарпатських хребтів. По обидві сторони від Вододільного хребта  є долини річок, які оточують невисокі гори. І тільки Вододільний хребет з найвищою своєю вершиною – горою Пікуй піднімається над околицями. Саме тут Ви зможете насолодитися неймовірним відчуттям польоту над Карпатами.

Маршрут: с. Біласовиця-г. Пікуй (1408 м)-с. Біласовиця

Відстань:  9 км

Складність: 1  2   3   4   5 (відносно турів цієї ж категорії)

Старт: Львів 07:00

Фініш: Львів 20:00

 

СХОДЖЕННЯ НА ПАРАШКУ

В цьому турі вихідного дня Ви підніметесь на одну з самих високих гір Сколівських Бескид – Парашку (1268 м). А також після захоплюючого дня Ви зануритесь у прохолодні води водоспаду Гуркало.

Більша частина хребта Парашки є вкрита полониною. Тут Ви сповна насолодитесь п’янким запахом карпатського різнотрав’я. А також, з хребта відкриваються неймовірно мальовничі панорами Сколівських Бескид якими можна насолоджуватись годинами.

З вершини ми спустимось в долину потоку на якому знаходиться 7-ми метровий водоспад Гуркало. Саме тут, після активно проведеного дня ми знімемо втому у прохолодних водах водоспаду.

Маршрут: м. Сколе-г. Парашка (1268 м)-вод. Гуркало-с. Корчин

Відстань: 18 км

Складність: 1  2   3   4   5 (відносно турів цієї ж категорії)

Старт: Львів 07:00

Фініш: Львів 20:00

 

СКЕЛІ ДОВБУША

Серед буково-смерекового лісу на вододілі річок природа створила мальовничий та таємничий скельний комплекс. У Х ст. людина доклала зусиль та перетворила його на житло. На сьогоднішній день скельно-печерний комплекс «Скелі Довбуша» є найбільшим та наймальовничішим в Українських Карпатах.

Крім масивних скель, які сягають до 80-ти метрів у висоту, тут є звивистий лабіринт. Прогулюючись по лабіринту серед скель Ви відпочинете від міської метушні та насолодитесь прохолодою, яку дарує цей неймовірний витвір природи.

В цьому турі вихідного дня крім «Скель Довбуша», Ви відвідаєте не менш цікавий об’єкт – скельний монастир у Розгірче.

Маршрут: Скелі Довбуша-с. Розгірче

Відстань: 14 км

Складність: 1   2   3   4   5 (відносно турів цієї ж категорії)

Старт: Львів 07:00

Фініш: Львів 20:00

 

СХОДЖЕННЯ НА ГОВЕРЛУ

Ви давно мрієте піднятися на найвищу вершину в Українських Карпатах? Ми допоможемо Вам здійснити Вашу мрію! Запрошуємо Вас приєднатися до нашої компанії для того, щоб здійснити сходження на найвищу вершину Українських Карпат – Говерлу.

Під час сходження на найвищу вершину України, Ви побачите неймовірної краси панорами Карпатських гір. З вершини Говерли видно найвищу будівлю в Україні – обсерваторія на Чорній горі (Піп Іван Чорногірський), а також гори, які знаходяться у Румунії. Цього дня Ви здійснете свою мрію!

Маршрут: СБ “Заросляк”-г. Говерла (2061 м)-СБ “Заросляк”

Відстань: 8 км

Складність: 1   2   3   4   5 (відносно турів цієї ж категорії)

Старт: Львів 07:00 / Івано-Франківськ 09:00

Фініш: Івано-Франківськ 20:00 / Львів 22:00