logo
вул. Винниченка, 26/1 79008 Львів, Україна
тел./факс: +38 032 276-54-42, 254-61-59
E-mail: lemberg-tour@ukr.net
Array
+38 097 42 32 292 / +38 (032) 254-61-59
Top
Lemberg Tour Lviv / Галичина – колиска королів

Галичина – колиска королів

per person
1
День 1
Приїзд до Львова вранці. Зустріч на вокзалі. Посадка в автобус. Перше знайомство з містом: історія та географія. Релігійні конфесії Львова. Неоготична церква св.Єлизавети та Ольги. Перлина українського барокко - собор св.Юра. Львів - адміністративний та фінансовий центр монархії Габсбургів. Княжий Львів - столиця Руського королівства. Онуфріївський монастир - місце поховання першодрукаря Івана Федорова. Княжі церкви св.Миколая та св.Івана Хрестителя. Огляд панорами міста з гори Високий замок (найвища точка Львова). Переїзд автобусом до центру міста. Поселення в готель. Вільний час на купівлю сувенірів. Пішохідна екскурсія. Львівський Оперний театр, пр.Свободи, пам’ятник Т.Шевченку, собор св. ап.Петра і Павла ордену єзуїтів, Латинський кафедральний собор, площа Ринок, Вірменський собор, Аптека-музей, Домініканський собор, архітектурний ансамбль собору Успіння Божої Матері, оборонні споруди древнього Львова, колишній єврейський квартал, собор св.Андрія та монастир ордену Бернардинів, пам’ятник Данилу Галицькому, Марійська площа та пл. А. Міцкевича. Повернення в готель.
2
День 2
Заміська екскурсія “Золота підкова Львівщини”. Історія Галичини та її оборонних споруд. Давньоруське місто Пліснесько. Олеський, Підгорецький та Золочівський замки, Василіанський монастир. Повернення до Львова.
3
День 3
Сніданок. Виїзд на заміську екскурсію. Їдемо в містечко Жовква - колишню королівську резиденцію з багатьма цікавими пам’ятками 17-18 століть: кафедральний собор св.Лаврентія, церква Різдва Христового з василіанським монастирем, синагога, замок із рештками оборонних укріплень. Після цього Ви відвідаєте розташований в чудовому лісі оборонний монастир у Крехові. Тут можна як ніде добре відпочити від метушні сучасного міського життя. За бажанням можливе відвідання Страдецького печерного монастиря з одинадцятого століття. Повернення до Львова.
4
День 4
Сніданок. Ранкова программа, доїзд на громадському транспорті (за бажанням замовлення автобуса). Екскурсія по Личаківському цвинтарю. Могили І. Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, С. Людкевича, інших видатних діячів релігії, науки та культури. Військові меморіали воїнів УГА, відомі поховання польських солдат “Цвинтар орлят” та радянських солдат на Марсовому полі. Відвідання музею народної архітектури та побуту у Шевченківському гаї, де на чудовому ландшафті відтворено дерев’яну архітектуру західних регіонів України. Вільний час / Обід. Самостійне відвідання музеїв Львова. (музей зброї Арсенал, Історичнний музей, Музей релігії, Етнографічний музей, Галерея мистецтв, Національний музей). Вільний час. Завершення програми. Виїзд зі Львова.

TOUR LOCATION

WRITE A REVIEW

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money