Top
Lemberg Tour Lviv / Галичина – колиска королів

Галичина – колиска королів

per person

Практично від часу свого заснування Львів отримав столичний статус, а сам засновник міста – князь Данило Галицький став першим офіційним українським королем. Впродовж усієї своєї історії місто Лева відвідувало величезна кількість коронованих осіб, дехто жив тут довгий час, а дехто народився саме на Галичині, декого вела сюди політика, а декого навіть таємна любов. Напевно найвідоміший і найулюбленіший польський король Ян ІІІ Собеський також галичанині ви відвідаєте не лише його резиденцію у Львові, але й його родинні маєтки: Олесько, Золочів та Жовкву. Запрошуємо Вас у подорож шляхами князів, королів, царів, імператорів !!!

1
День 1
 Приїзд до Львова вранці. Зустріч на вокзалі. Посадка в автобус. Перше знайомство з містом: історія та географія. Релігійні конфесії Львова. Неоготична церква св.Єлизавети та Ольги. Перлина українського барокко - собор св.Юра. Львів - адміністративний та фінансовий центр монархії Габсбургів. Княжий Львів - столиця Руського королівства. Онуфріївський монастир - місце поховання першодрукаря Івана Федорова. Княжі церкви св.Миколая та св.Івана Хрестителя. Огляд панорами міста з гори Високий замок (найвища точка Львова). Переїзд автобусом до центру міста. Поселення в готель. Вільний час на купівлю сувенірів. Пішохідна екскурсія. Львівський Оперний театр, пр.Свободи, пам’ятник Т.Шевченку, собор св. ап.Петра і Павла ордену єзуїтів, Латинський кафедральний собор, площа Ринок, Вірменський собор, Аптека-музей, Домініканський собор, архітектурний ансамбль собору Успіння Божої Матері, оборонні споруди древнього Львова, колишній єврейський квартал, собор св.Андрія та монастир ордену Бернардинів, пам’ятник Данилу Галицькому, Марійська площа та пл. А. Міцкевича. Повернення в готель.
2
День 2
 Заміська екскурсія “Золота підкова Львівщини”. Історія Галичини та її оборонних споруд. Давньоруське місто Пліснесько. Олеський, Підгорецький та Золочівський замки, Василіанський монастир. Повернення до Львова.
3
День 3
Сніданок. Виїзд на заміську екскурсію. Їдемо в містечко Жовква - колишню королівську резиденцію з багатьма цікавими пам’ятками 17-18 століть: кафедральний собор св.Лаврентія, церква Різдва Христового з василіанським монастирем, синагога, замок із рештками оборонних укріплень. Після цього Ви відвідаєте розташований в чудовому лісі оборонний монастир у Крехові. Тут можна як ніде добре відпочити від метушні сучасного міського життя. За бажанням можливе відвідання Страдецького печерного монастиря з одинадцятого століття. Повернення до Львова.
4
День 4
Сніданок. Ранкова программа, доїзд на громадському транспорті (за бажанням замовлення автобуса). Екскурсія по Личаківському цвинтарю. Могили І. Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, С. Людкевича, інших видатних діячів релігії, науки та культури. Військові меморіали воїнів УГА, відомі поховання польських солдат “Цвинтар орлят” та радянських солдат на Марсовому полі. Відвідання музею народної архітектури та побуту у Шевченківському гаї, де на чудовому ландшафті відтворено дерев’яну архітектуру західних регіонів України. Вільний час / Обід. Самостійне відвідання музеїв Львова. (музей зброї Арсенал, Історичнний музей, Музей релігії, Етнографічний музей, Галерея мистецтв, Національний музей). Вільний час. Завершення програми. Виїзд зі Львова.

TOUR LOCATION

WRITE A REVIEW

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money